DJI_0596
THE BLUE POINT BEACH CLUB
Yazın tadını Didim’ in eşsiz deniz, kum ve güneşinin bir araya geldiği The Blue Point Beach Club’ ta çıkarabilirsiniz. Tüm gün sunulan içecek ve snack menüsü, özel locaları, 150 kişilik güneşlenme kapasitesi, akşam DJ performansları ve özel etkinlikleri ile yaz günlerinin keyfine varabilirsiniz.
YÜZME HAVUZU & BAR
Yazın sıcak günlerinde, kendinizi Yacht Club havuzunun berrak sularına bırakarak serinleyebilir, verandasında marina ve deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Zengin içecek menüsü ile Pool Bar ve gün boyu keyif alacağınız bir atmosfer sunuyor.
DJI_0215
BASKETBOL & TENİS KORTU
Uzman eğitmenler eşliğinde, tenisi kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Aydınlatmalı açık tenis kortu her gün 10:00-22:00 saatleri arasında kiralanarak tenis oynanabilir.

Tüm yaştan misafirlerimize, hem tenisi sevdirmek hem de sporun bir yaşam şekli olduğunu benimsetmek amacıyla yaz dönemi boyunca tenis okulunda tenis eğitimleri verilmektedir.

EĞLENCE
Didim Yacht Club yıl boyunca düzenlenen pek çok etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Çocukları ve çocuklu tekne sahiplerini unutmayan Didim Yacht Club “kids friendly” marina olma hedefi ile Didim Yacht Club Kids programına başlamıştır. Çocuklar için farklı aktiviteler, eğitim programları ve yaratıcı atölye çalışmaları ile devam edecek Didim Yacht Club Kids programı, çocukların küçük yaşlardan itibaren deniz ile olan bağlarını güçlendirmeyi hedeflemektedir.
EĞLENCE & D-MARİN KIDS AKTİVİTELERİ
KONUM & KOMŞULAR
KONUM & KOMŞULAR
Türkiye’nin göz alıcı Ege kıyılarında yer alan Didim, adını M.Ö. 6. yüzyıla ait Apollo Tapınağı kalıntılarına sahip Didyma’dan alır. Türkiye ve Avrupa’nın büyük şehirlerinden Bodrum-Milas ve İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havaalanı’na yapılan seferlerle Didim’ e kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yacht Club Didim, Türkiye’ nin Ege sahillerinde bulunan popüler destinasyonlarını keşfetmek için ideal bir yer. Marinaya 30 deniz milinden daha az bir mesafede bulunan Kos, Kalymnos ve daha pek çok muhteşem Yunan Adası, keşfedilmeyi bekleyen doğaya ve kültüre sahip. Didim’in merkezine 10 dakikalık uzaklıkta bulunan Apollo Tapınağı ziyaretçilerin uğrak noktası. Antik Yunan şehirleri Miletus ve Priene antik şehirleri de gezilmeye değer diğer tarihi yerler… Bozulmadan bugüne kadar ulaşmış olan amfi tiyatrosu ile dikkat çeken Miletus, Ayasofya mimarisinin doğduğu eski çağlarda büyük önem taşıyan bir yer olarak ön plana çıkıyor. Bunların haricinde, çevresinde 224 adet kuş türü ve Latmos Dağı’nın yamaçlarında yetişen 20 farklı orkide çeşidini barındıran florasıyla Bafa Gölü de görülmesi gereken yerler arasında…

Burada tek yapmanız gereken, doğanın keyfini çıkarmak…