1X8A7150
GYM
570 m2’lik alanda uzman eğitmen kadrosuyla 12 ay boyunca hizmet veren fitness merkezi grup dersleri ve pilates yapılan iki stüdyodan, soyunma ve duş alanlarından oluşuyor. Kardiovasküler ve kuvvet arttırıcı makinalar ile serbest ağırlık alanında ve eğitmenlerin yakın ilgisi eşliğinde kişisel hedefleriniz üzerinde çalışabilir ve hayatınızı değiştirecek egzersiz rutini yaratabilirsiniz. Günlük kullanımın yanı sıra 1 Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık üyelik alternatifleri ve avantajlı özel paketleri de barındıran Yacht Club’ ta bireysel ve aile üyelik opsiyonları da mevcut.

(Pandemi nedeni ile rezervasyon sistemi ile çalışıyoruz. Lütfen rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.)

SPA – HAMAM – SAUNA
Spa Didim üç adet fonksiyonel bakım odası, dinlenme odası, sauna, buhar odası bulunuyor. Esansiyel yağların eşsiz kokusu rahatlatıcı müzik tınıları ile birleşince bedeninizin rahatladığını hissedeceksiniz. Özel terapistler, aşırı gergin noktalara, bütünsel sağlığa ve yaşlanma karşıtı sonuçlara odaklanarak her bir bakımın kendine özgü ruhunu geleneksel ritüellerle harmanlıyor ve kendinizi son derece özel hissettirmeyi başarıyor.
spa-hamam
PİLATES
PİLATES
Pilates, diğer fitness türlerinden ayrı olarak bir hareketin çok fazla tekrar edilmesinden daha ziyade kontrollü olarak daha az sayıda uygulanması olarak tanımlanabilir. 500 temel hareket ve 5 hareket aleti bulunmakta olup bu hareketler birbirleri ile bağlantılıdır. Yacht Club fitness salonunda gerçekleştirilen pilates etkinliği, uzmanlar tarafından kişiye özel olarak hazırlanan programlarla yürütülüyor ve planlanıyor. Uzman eğitmenlerinin size özel hazırlayacağı spor programları, vücut denge ve kuvvet arttırımı, postür düzenleme, kondisyon arttırma, sağlıklı kilo verme ve kilo alma, vücut direncini arttırma gibi işlevlerler içerir ve size yardımcı olur.
Pilates ders etkinliklerimiz başlamış olup dersler için iletişime geçebilirsiniz

Aromaterapi

Yumuşak ve uzun hareketler ile kas ağrılarını dindirmeye yardımcı olurken duyularınızı rahatlatır, ruhunuzu yatıştırır ve size enerji verir. Zihinsel-fiziksel sistemleri iyileştirici etkisi ve vücuda birçok olumlu etkisi vardır.

Bali

Bali’ye özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Masaj tekniğinin yanı sıra tamamlayıcı olarak doğal yağlarımızla kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselir ve dengelenir, bedensel ve ruhsal olarak tümüyle rahatlama sağlanır.

Derin Doku

Derin doku masajı; dengeli bir dik duruş sağlar, sırt ağrısını azaltır, kas yapışmasını engelleyerek hareket aralığını artırır. Kas dokusunun alt katmanlarına uygulanan sert bir masaj tekniğidir.

Anti Selülit

Bu uyarıcı bakım; selülit, vücudun sıvı tutması ve düzensiz cilt dokusu sorunlarında mükemmel sonuçlar verir. Vücuttaki toksinleri ortadan kaldırmak için selülit eğilimli alanlar hedeflenerek lenfatik sistem boşaltılır.

Güneş Sonrası Bakım

Güneş sonrası cilt temizleyici, güneşin zararlı ışınlarını yok eder ve cildi nemlendirerek canlılık kazandırır.

Bölgesel

Detaylı bilgi için SPA resepsiyonunu arayınız.

Çalışma Saatleri

Spa:

Pazartesi-Pazar: 09.00-20.00
Cilt Bakımı Çalışma Saatleri: 10.00-20.00

Gym

Pazartesi – Cuma: 07.00-21.00
Cumartesi – Pazar: 07.00-18.00

Havuz
09:00 – 19:00

Blue Point Beach Club
10.00 – 19.00

Sağlık Durumu
Herhangi bir sağlık sorunu, alerji veya sakatlık durumu, almak isteyeceğiniz bakımı etkileyebilir. Bu nedenle özel durumunuz hakkında bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Değerli Eşya
Spa tecrübeniz süresince eşyalarınız kişinin şahsi sorumluluğundadır. Kaybolan değerli eşyalardan Didim Yacht Club sorumlu tutulamaz.

Kayıp Eşya
Bulunan kayıp eşyalar Spa resepsiyonuna teslim edilmektedir. Tüm malzemeler 4 ay boyunca muhafaza edilir. 4 ay boyunca teslim alınmayan kayıp eşyalar hayır kurumlarına bağışlanmaktadır. Sıvı eşyalar, iç çamaşırlar ve saç fırçaları hijyen kurallar gereği sadece 24 saat muhafaza edilebilmektedir.

Rezervasyon
Spa ekibinin sizi, sizin için en uygun ve en mükemmel bakıma yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz saat ve bakımı alabilmek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Lütfen bakımınıza başlamadan önce Konsültasyon Formu doldurabilmek için kendinize yeterince zaman ayırınız. Üzerinizi değiştirmek, dinlenmek ve diğer aktivitelerden faydalanmak için bakımınızdan 45 dakika önce gelmenizi tavsiye ederiz. Geç gelmeniz durumunda bakımınızın kısalmasına neden olacağınızı önemle hatırlatırız. Ziyaretiniz süresince merkezimizdeki havlu, bornoz, terlik ve diğer malzemeler hizmetinizde olacaktır.

Diğer misafirlerimizin özeline ve dinlenme isteklerine saygı duyulmasını rica ederiz. Bu nedenle cep telefonu, telsiz, kamera ve sigara kullanımı yasaktır.